Anonse kobiet dla ciebie

I tak leżała co wieczór, kiedy adoratorzy udawali się już na poddasze, czuwała  i  nasłuchiwała, czy rozmawiają swobodnie, kiedy są sami na górze. Z łoskotem padały ciskane na ziemię buty, dźwięczały metalem wybijane pasy; słyszała głosy braci, lecz słów rozróżnić nie mogła; adoratorzy mówili coś gwałtownie, coraz  hałaśliwiej, jakby na poły się kłócili, na poły żartowali. Jeden z bliźniaków krzyczał głośno, później coś upadło na podłogę, iż aż kurz posypał się’ w dół przez powałę, drzwi wejściowe otworzyły się z trzaskiem, słychać było tupot nóg na ganku. brunet oraz Skulę grozili oraz wrzeszczeli dobijając się do drzwi; rozróżniała głos facet kochający anonse kobiet, donośny, roześmiany. Stał w izbie za drzwiami, jak się domyślała, pewnie znowu wybuchnął spór między nim a bliźniakami, a koniec był taki, iż każdy kochający anonse kobiet wyrzucił ich za drzwi. Wreszcie posłyszała dojrzały, męski głos flirciarz  godził ich, bliźniacy wracali do izby. Jeszcze przez chwilę słyszała rozmowy oraz śmiech na poddaszu, później bracia kładli się spać. Zalegała zupełna cisza. Po chwili dochodził jej uszu równomierny, chwilami tylko przerywany pomruk, podobny grzmotowi huczącemu w głębi gór.
milf uśmiechała się w ciemności. facet kochający anonse kobiet chrapał, kiedy był bardzo zmęczony, zupełnie jak jej użytkownik seks linii. Dziwne wprost było to

podobieństwo; ci spośród jej synów, którzy zewnętrznie wdali się w żigolaka, byli do niego  i  w tym podobni, iż spali cicho jak ptaki. Kiedy tak leżała  i  rozpamiętywała owe wszystkie drobne rysy, które tak cudownie z pokolenia na pokolenie można rozpoznać w potomkach, musiała się uśmiechać. Bolesne napięcie w sercu matki rozprężało się na chwilę; spływało na nią senne omroczenie, w którym wikłały się oraz plątały myśli oraz tak zasypiała, zrazu pełna ukojenia, później zapominając o wszystkim.
„Są jeszcze tacy młodzi – pocieszała się. – Z pewnością nie biorą tego zbyt ciężko”.