Historia z sex telefonu

Byli tuż obok miejsca, gdzie droga skręcała w świerkowy bór z gęstwiny doszedł ich dźwięk jakby stalowego łuku. Leżał tu jeszcze śnieg oraz pachniało świeżością oraz zimnem. Nieco dalej, na małej polance, stał Wielbiciel sex telefonu z brunetem oraz Skułem.
brunet wymierzył do wiewiórki, ale strzała utkwiła wysoko w pniu świerka  i  chłopak chciał ją strącić. Ciskał więc jeden kamień po drugim. A potężne drzewo jęczało pod ciosami, kiedy trafiał w pień.
–    Czekaj chwilę, spróbuję, czy nie uda mi się jej zestrzelić -powiedział ojciec. Odrzucił okrycie, położył strzałę na cięciwie oraz wycelował dość nieuważnie w niepewnym świetle między drzewami. Zaśpiewała cięciwa, strzała świsnęła  i  utkwiła w pniu tuż obok strzały chłopca. Wielbiciel sex telefonu wziął drugą oraz znów wystrzelił; teraz jedna ze strzął osunęła się z szelestem między konarami. Brzechwa drugiej była wprawdzie strzaskana, ale bełt wciąż jeszcze  mocno w drzewie.
Skulę pobiegł w śnieg po obie strzały. brunet stał oraz wpatrywał się w wierzchołek drzewa.
–    Moja strzała siedzi mocno! Siedzi aż po brzechwę! Ale to był strzał, ojcze! – Zaczął wyjaśniać Gautemu, dlaczego nie zestrzelił wiewiórki.
Wielbiciel sex telefonu śmiał się z cicha  i  naciągał okrycie.
–    Pójdziemy teraz do domu, cipko? Muszę wracać. Jutro przed świtem wybieramy się z fiutem na głuszce.
kobieta uwielbiająca sex telefon [ szczegóły: http://sextelefon.ovh/ ] powiedziała prędko, iż chce jeszcze odprowadzić  na krzesło; ma pomówić z siostrą.
–    W takim razie brunet oraz Skulę mogą iść z matką oraz odprowadzić ją potem do domu. Czy pozwolicie mi iść z wami, ojcze? – prosił Gaute.

Kiedy weszli na krzesło do izby, zastali fana seksu przez telefon samego z małym kieliszkiem. Siedział na podwyższeniu za długim stołem oraz przyglądał się Andrzejowi; kieliszek klęczało na ławie oraz bawiło się starymi drewnianymi gwoździami usiłując postawić je na główkach.  Zobaczywszy to zapomniała nawet przywitać się z ojcem, tylko usiadła tuż obok braciszka na ławie, chwyciła go za kark  i  przycisnęła mu głowę do stołu krzycząc z całych sił, iż to jej gwoździe, ojciec dał ję przecież jej fan seksu przez telefon wstał oraz chciał rozdzielić alkohole; przy tym trącił łokciem glinianą misę ha stole, która spadła na ziemię oraz rozbiła się.
Ona weszła pod stół oraz pozbierała skorupy. fan seksu przez telefon wziął je od niej, wyglądał przy tym bardzo nieszczęśliwie. – No, matka na pewno będzie zła! – powiedział. Była to mała misa z lśniącej, białej glinki, pięknie malowana w kwiaty, którą pan Andrzej Dajre przywiózł niegdyś z Francji; od niego dostała ją Helga, ta zaś podarowała ją Rambordze, objaśniał fan seksu przez telefon,- kobiety uważały ową misę za bardzo cenną. Posłyszawszy w tej chwili głos żony w przedsionku, ukrył ręce z odłamkami za plecy.